Kripto Para Piyasaları

Bitcoin (USD)
ALIŞ
3312.8
SATIŞ
3313
DEĞİŞİM
%1.7912
GÜNCELLEME
09:24:37
Genel Bakış
Kripto Coin
Yorumlar
Haberler
Çevirici
Bilgi

Kripto Coin Fiyatları

CoinFiyat(USD)Piyasa Büyüklüğü
Bitcoin3994.1851769,523,186,504
XRP0.3553214,329,426,914
Ethereum111.5373411,554,452,710
Stellar0.152612,923,297,322
Bitcoin Cash155.835722,725,855,171
EOS2.545112,306,496,770
Litecoin31.672151,882,159,421
Cardano0.039221,017,088,305
TRON0.01451960,079,980
Monero56.86000944,969,714
Dash86.15744731,146,178
Binance Coin5.47784716,498,349
Ethereum Classic4.70347500,959,255
NEO7.53771489,951,323
Zcash75.04874403,415,593
Bitcoin Gold16.55524287,699,713
Dogecoin0.00232272,279,825
Qtum1.97292175,752,999
Waves1.68155168,155,620
Lisk1.40039157,881,288
DigiByte0.01237137,790,799
Nano0.99568132,673,297
BitShares0.04763127,519,510
Siacoin0.00294112,661,398
Verge0.00721109,442,253
Steem0.3217196,978,105
Stratis0.8394983,209,069
Waltonchain1.1495146,387,641
MonaCoin0.6393340,991,645

Kripto Coin Yorumları

Yorum Yap
ziyaretçiBitcoin


zamanında bitcoin 1000 dolar olmuştu o zaman herkes bi gaza gelmişti ardından sene 2014 falandı hatırlarsınız. ardından bitcoin 100 dolara kadar çekildi ve herkes unuttu. ve sonra booommmm! şimdi aynı hikayeyi son 1 yıla uygulayalım. bitcoin 20 bin dolar olmuştu. sonra taaaa 2 bin dolarlara kadar geri çekildi. herkes unuttu. ve sonra...... evet maksimum 1000 dolar gören bitcoin 20.000 dolara çıktı. şimdide 2000 bin dolara kadar inip herkese ismini unutturup, ama 3 yıl ama 5 yıl sonra o seviyeyi 20 ile çarparak 400 bin dolara çıkacak!!!! benim inancım budur...


ziyaretçiBitcoin


hani yıl sonu 50 bib usd oluyordu... :))


ziyaretçiBitcoin


3k usd altı geliyor şart olsun...


ziyaretçiDash


Çok umutluydum bu coinden ama hepsi gibi çöküşlerde ne yazık ki


ziyaretçiKripto Coin


beyler moraller çok bozuk ya. hiç durmadan düşüyorlar. durdurulmuyorda, off offf...


ziyaretçiBitcoin


3k usd görürse kesin alacağım coin.


ziyaretçiBitcoin


3600 falan olunca bi umut doğmuştu içimde ama o da gitti bilader. off off durum vahim.


ziyaretçiMonero


en favori koinimdi. bugünlerde yas tutuyor galiba. iyiki kurtuldum bundan.


ziyaretçiKripto Coin


bitcoin sarhoş gibi hareket ediyor. tepki alımları geliyor ama milleti bitirdiler bence 3k usdnin aşağısı çok yakında.


ziyaretçiKripto Coin


oha ne oldu bitcoin birden 600 dolar arttı. hahahaa.


ziyaretçiBitcoin


beyler ne diyorsunuz daha düşer mi bu?

ziyaretçi Trevon james 10 dolara düşecek 2020 ye kadar diyo kendisi btc milyoneri. Kafalar karışık
ziyaretçi yok artık 10 dolarada düşmez ya.


escobarDogecoin


ya varya inanilmaz dipten aldik burdan yukari aya kadar cikicaz

ziyaretçi harika.


cagriBitcoin


beyler 3k usd'ye kadar düşecek bitcoin buna kendimce eminim. ama 3k usd'nin aşağısına düşeceğini pek düşünmüyorum.


ziyaretçiEthereum


Sonuç olarak bu coin kurucuları paraları kazandı zengin oldular bu coini alanlar da nah aldı herkese geçmiş olsun


ziyaretçiEthereum


50 dolara gelecek


ziyaretçiBitcoin


Bitcoin 3 binin altına gelecek dolar aileninin hedefi değerini sıfırmak


ziyaretçiKripto Coin


artık kimsede heves kalmadı, 3-5 ay daha hareket olmazsa kripto işi hepten unutulur.


ziyaretçiBitcoin


vallaha kimsenin bu seviyeleri göreceği aklının ucuna bile gelmezdi.


ziyaretçiBitcoin


3300 usd’yi gördü bitirdiler be sektörü


ziyaretçiKripto Coin


satoshi skype adresinden webcam show yapmaya başlamış siz hala yok bitcoin, yok ethereum....


ziyaretçiBitcoin


bitcoin bitmiş 3400 nedir ya, şu aralıkta 20 bin usd kesin diyenler geldi aklıma.


ziyaretçiBitcoin


Bitcoin daha düşecek grafiklere bakarsak sert düşüş biraz dalgalı seyre dönsede yine düşmeye devam edecek


ziyaretçiBitcoin


3600 dolar nedir ya


ziyaretçiStellar


bunu alsan ne almasan ne? stellarmış agası bitcoin yerlerde sürünüyor.


ziyaretçiKripto Coin


bitcoin daha çok düşecek göreceksiniz. belki 2500 dolara kadar düşer. ama birgün geri gelecek ona inancım tam.


ziyaretçiBitcoin


bitcoin tarihinin en kötü düşüş trendinde sürekli buralardan alınır diyoruz ama her geçen gün yüzde 5 - 6 daha değer kayıpları yaşıyor.


ziyaretçiBitcoin


3700 mü inanmıyorum ya


ziyaretçiBitcoin


Yine geldik an itibariyle 3851 usd fiyata, gecen hafta yılın en düşüğü olan 3.663 doları görüp 4400 usdye çıkmıştı,şimdi yeniden yıl boyunca düşüşüşe devam etmek için 3.663 altına düşmesi lazım, kritik soru ise düşecek mi düşmeyecek mi dxy an itibariyle 0,13 yükselişte, usd endeksi yükseldikçe btc tat vermiyor, usd güçlü benim ona göre mesajı veriyor....


ziyaretçiBitcoin


bitcoin son 10 yılın en kötü ayı piyasasında. zaten 10 yıl önce kimse bilmiyordu bitcoini ama sonuç olarak çıktığı tarihten beri yaşadığı en büyük düşüş. dilim varmıyor ama bu balon diyenler doğru mu söylüyor acaba? inşallah öyle birşey değildir çünkü insanlar bir umut ellerinde hala bitcoin tutuyorlar. bendeniz kara osman gibi.

ziyaretçi Düşen hisse senedi gözüyle bakılıyor şu anda, ne güzel haber geliyor etki etmiyor, kötü haber geliyor etki etmiyor! piyasada birim olarak kullanmak için belli seviyelerdede tutuluyor olabilir, altkoinler hergeçen gün çoğaldığı için paralar dağılıyor, belli altkoinler hariç lağvedilmesi lazım.
ziyaretçi bende aynı fikirdeyim ama btc üretimi 2040 yılında bitecek o zaman gelmeden btc bitmez diye düşünüyom o zaman sınırlı sayıda olacağı için altın misali olabilir


ziyaretçiBitcoin


3500 olsun kesin alacagım

ziyaretçi Almazsın :-) 2800 beklersin o zamanda...


ziyaretçiBitcoin


yine 4k altı geliyor gibi. bi düzen tutmadı şu bitcoin

ziyaretçi Abdliler harekete gecince düşüyor genelde herhalde 3500-4500 arası sürüp gidecek uzun dönem


ziyaretçiKripto Coin


bitcoin 3500k usd bandına gelirse arabamı satar alırım.


ziyaretçiStellar


almak için doğru zaman mı sizce?

ziyaretçi ben bu coine güvenmiyorum.


ziyaretçiRipple


ripple için alım vakti geldi bence. bu seviyeden sonra artacağını düşünüyorum, sadece ripple değil tüm coinler için geçerli bu.


ziyaretçiBitcoin


sizce buralardan alınır mı bitcoin yoksa daha düşmeye devam edecek mi?

ziyaretçi ben alacağım daha çok düşeceğini beklemiyorum.
ziyaretçi Kimse al yada sar diyemez aylardır, buralardan alınır diye diye düşüyor :-)


ziyaretçiBitcoin


1 günde 500 dolar yükseldi yav.

ziyaretçi herkes 1500-2000 usdye düşecek derken yine bir anda çıktı, şimdide cıkacak diye düşünmeye başladı insanlar bakalım ne olacak?


ziyaretçiBitcoin


yıl sonuna kadar kaç olacak acaba...

ziyaretçi 3000 usd olacak bence.
ziyaretçi bence daha da aşağı gider.
ziyaretçi Bence 3500 altına düşmez, ekran kartı vs satışları çok azaldı dünya genelinde, para etmeyen maliyetini kurtarmayan bir madeni kimse çıkarmaya cabalamaz.


ziyaretçiEthereum


ethereum için işler oldukça kötü gibi görünüyor.


ziyaretçiBitcoin


bitcoin 3k usd degerine ulaşıp bir kaç yıl kendine gelemiyecekmiş.

ziyaretçi Hic sanmiyorum. Onumuzdeki 1 hafta icinde 4000 uzerini gorur


ziyaretçiKripto Coin


bitcoin 3.700 leri gördü, ethereum 103 leri bu günleride mi görecektin be kripto resmen tokatladılar tüm dünyayı.


ziyaretçiKripto Coin


3600'leri gördü bitcoin. hayırlı uğurlu olsun.


ziyaretçiBitcoin


3800 nedir yahu!!!


ziyaretçiKripto Coin


kripto out!

ziyaretçi Out mu? Uzun vadede alım fırsatı mı?
ziyaretçi valla benim artık bu piyasaya hiç güvenim kalmadı.


gokhanozbBitcoin


çok kişi zarar ediyor bu düşüşten. ancak ekran kartı fiyatları düşebilir. malum millet madenciliği bırakıyor.


ziyaretçiKripto Coin


yahu daha nereye kadar düşecek arkadaşlar bu bitcoin...


Daha Fazla Yorum Yükleniyor..









Türk Lirası
Bitcoin
Ethereum
Ekonomi Haberleri
Paratic
Investing
Bigpara
UzmanCoin
Paratic.com / RSS Interaktive

RSS Interactive Ltd. Şti. bünyesindeki Paratic.com web sitesinde yer alan hiçbir bilginin, verinin ve haberin doğruluğu ile yeterliliği garanti edilmemektedir. Hatalı ve eksik bilgi ile güncellenme gibi konulardan doğabilecek zararlardan, RSS Interactive Ltd. Şti ve Paratic.com sorumlu değildir. Sitede yayınlanan bilgiler, hiçbir şekil ve surette ön ihbara/ihtara gerek duyulmadan değiştirilebilir/yayından kaldırılabilir.

Finans Portalı olarak hazırlanmış olan bu site kapsamında yer alan bilgi ve verilere istinaden her türlü özel/tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, elde edilecek sonuçlar ve oluşabilecek riskler, kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette, namı ne olursa olsun her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin, burada yer alan bilgi ve verilerden doğrudan veya dolaylı olarak karşılaşabileceği risklerden, RSS Interactive Ltd. Şti. ve Paratic.com sorumlu tutulamaz.

Paratic web sitesi içerisinde yer alan herhangi bilgi, veri ve istatistiki değer, herhangi bir yatırım aracını tavsiye eder anlamına gelmemektedir. Ayrıca bir tercih ve temsil amacı/yetkisi de taşımamaktadır.

RSS Interactive Ltd. Şti., Paratic.com sitesi ile Piyasa subdomaini üstünden yapılan ve zarar doğurabilecek her türlü haberleşmeyi, yayını, bilgi aktarımını istediği zaman kesme hakkını elinde tutar. Aynı zamanda gereken koşullar oluştuğu takdirde üye mesajlarını silme, üyeyi servisten men etme, üyeliğine son verme hakkına da sahiptir.

Paratic kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı; bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik gibi eserlerin mülkiyetine ve telif haklarına sahiptir.

Paratic Piyasalar, ileride doğabilecek teknik zaruretler ve mevzuat uyumu amacıyla üyelere haber vermeksizin üye sözleşmenin uygulamasında değişiklik yapabilir. Sözleşmenin mevcut maddelerinde değişikliğe gidebilir, iptal edebilir ve yeni maddeler ekleyebilir.

Canlı piyasa verileri, Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sağlanmaktadır. Döviz, Altın, Emtia ve Ekonomik Takvim verileri, eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanmasını istediği uyarı.

Burada yer alan yayın, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi v.b. çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunan katılımcıların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
E-Posta :

Parola :

Kayıt
Giriş
Ad, Soyad :
E-Posta :
Kullanıcı Adı :

Parola :

Giriş
Gönder