Skip to main content

Kripto Para Piyasaları

CANLI DATA    
Bitcoin (USD)
ALIŞ
3580.9
SATIŞ
3581
DEĞİŞİM
%-0.2034
GÜNCELLEME
02:56:18

Kripto Coin Fiyatları

CoinFiyat(USD)Piyasa Büyüklüğü
Bitcoin3683.5188964,373,176,125
XRP0.3316613,611,866,634
Ethereum125.3481713,075,693,502
Bitcoin Cash130.713902,295,390,030
EOS2.405542,180,015,730
Stellar0.108252,070,491,128
Litecoin33.052501,982,187,375
TRON0.025201,679,692,484
Cardano0.043681,132,527,146
Binance Coin6.10432798,441,510
Monero45.68954762,900,523
Dash73.40369628,480,128
NEO7.93603515,842,328
Ethereum Classic4.48210481,558,467
Zcash57.67102325,766,669
Waves2.62463262,463,244
Dogecoin0.00212250,480,461
Bitcoin Gold11.90885207,379,804
Qtum2.11879188,941,402
Lisk1.23135140,043,122
Verge0.00785119,238,573
Nano0.89296118,986,436
DigiByte0.01019115,167,977
BitShares0.03809102,164,666
Siacoin0.0025298,190,295
Stratis0.9117490,415,585
Steem0.2607780,423,095
Waltonchain1.0550443,251,420
MonaCoin0.5790837,634,224

Kripto Coin Yorumları

Üye Ol
Gönder
preview image
kullanici_resmi
EFE (ziyaretçi)

3.600BTC İCİN.ALIM YAPIN

Cevapla 0
kullanici_resmi
EFE (ziyaretçi)

XLM.0.58 ALIM İCİN SÜPER

Cevapla 0
kullanici_resmi
ziyaretçi

burda kimler var

Cevapla 0
kullanici_resmi
ziyaretçi

ben haftalarca bu işteyim az kazandım ama hic kaybetmedim

Cevapla 0
kullanici_resmi
ziyaretçi

tam alım zamanıdır

Cevapla 0
kullanici_resmi
meram (ziyaretçi)

daha da almayacaksak ne zaman alacağız arkadaş ya.... tam zamanı valla.

Cevapla 0
kullanici_resmi
ziyaretçi

bitcoinde millet zengin oluyor

Cevapla 0
kullanici_resmi
ziyaretçi

2019 da kripto paraların yüzünü güldürmeyecek gibi, ne dersiniz...

Cevapla 1
altaybilgin

genel olarak çöküş devam ediyor. kararsızım ama 3500 leri görürse kesin alacağım bitcoin.

Cevapla 0
muslumbaba

bu coinler bir x10 x20 yapaın bak gör nasıö şenlik başlıyor piyasalarda...

Cevapla 0
Daha Fazla Yorum Yükleniyor..









Türk Lirası
Bitcoin
Ethereum
Ekonomi Haberleri
Paratic
Investing
Bigpara
UzmanCoin
Paratic.com / RSS Interaktive

RSS Interactive Ltd. Şti. bünyesindeki Paratic.com web sitesinde yer alan hiçbir bilginin, verinin ve haberin doğruluğu ile yeterliliği garanti edilmemektedir. Hatalı ve eksik bilgi ile güncellenme gibi konulardan doğabilecek zararlardan, RSS Interactive Ltd. Şti ve Paratic.com sorumlu değildir. Sitede yayınlanan bilgiler, hiçbir şekil ve surette ön ihbara/ihtara gerek duyulmadan değiştirilebilir/yayından kaldırılabilir.

Finans Portalı olarak hazırlanmış olan bu site kapsamında yer alan bilgi ve verilere istinaden her türlü özel/tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, elde edilecek sonuçlar ve oluşabilecek riskler, kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette, namı ne olursa olsun her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin, burada yer alan bilgi ve verilerden doğrudan veya dolaylı olarak karşılaşabileceği risklerden, RSS Interactive Ltd. Şti. ve Paratic.com sorumlu tutulamaz.

Paratic web sitesi içerisinde yer alan herhangi bilgi, veri ve istatistiki değer, herhangi bir yatırım aracını tavsiye eder anlamına gelmemektedir. Ayrıca bir tercih ve temsil amacı/yetkisi de taşımamaktadır.

RSS Interactive Ltd. Şti., Paratic.com sitesi ile Piyasa subdomaini üstünden yapılan ve zarar doğurabilecek her türlü haberleşmeyi, yayını, bilgi aktarımını istediği zaman kesme hakkını elinde tutar. Aynı zamanda gereken koşullar oluştuğu takdirde üye mesajlarını silme, üyeyi servisten men etme, üyeliğine son verme hakkına da sahiptir.

Paratic kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı; bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik gibi eserlerin mülkiyetine ve telif haklarına sahiptir.

Paratic Piyasalar, ileride doğabilecek teknik zaruretler ve mevzuat uyumu amacıyla üyelere haber vermeksizin üye sözleşmenin uygulamasında değişiklik yapabilir. Sözleşmenin mevcut maddelerinde değişikliğe gidebilir, iptal edebilir ve yeni maddeler ekleyebilir.

Canlı piyasa verileri, Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sağlanmaktadır. Döviz, Altın, Emtia ve Ekonomik Takvim verileri, eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanmasını istediği uyarı.

Burada yer alan yayın, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi v.b. çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunan katılımcıların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
E-Posta :

Parola :

Üye Ol
Giriş

Ad, Soyad :
E-Posta :
Kullanıcı Adı :

Parola :

Giriş
Gönder