Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Analizler
Haberler
Takvim
Çevirici
Seanslar

@canbpt
16 👍🏻
25 👎🏻
4 Yorum
0 Takip Edilen
0 Takipçi
kullanici_resmi
canbpt Bitcoin

Ramazan ayı mübarek ayda kim hakkımda yalan haber ve fake hesaplarımı aççıp insanlara sövüp yalan yanlış bilgi vermiş ise allah belasını versin diyorum. Başka bir şeyde demiyorum. Yazık her duyduğunuz şeye inanıyorsunuz. Bu hesabı yine kapatıyorum ve asla tekrar dönmüyorum. 1 Ay önce ben döviz grubunda da yazmıştım. Bu siteden yakın zmaandan çıkıcam diye. Çünkü Site kuruyoruz ekiplerimle. Benim oturup 2 daka yemek yemye fırsatım olamıyorken başka hesaplardan insanlara küfür ettiğimi sanan acizleri allaah havale ediyorum ama o kişilerede dava açıp tazminat parası almazsam ramazan ayındayız bak, ölmüş abimin üstüne yemin içerim peşlerini bırakmayacağım. Herekse bol kazançlar. İsmime benzer hesaplar bana ait değildir, bilginiz olsun. Ben işimin başına dönüyorumi herkese bol kazançlar..

kullanici_resmi
erkangenc

.

kullanici_resmi
erkangenc

@roni kimin ne oldugunu az çok biliyoruz @roni karar senin ama burası bilgi paylasım yeri sende bizlerde çıkarsızca paylastıkca öğreniyoruz o gereksızlerın hepsı aynı kişiler aldırıs etmeden burda kalmak gerek yoksa çok tezgah acarlar...!

kullanici_resmi
roni

@erkangenc erkan kardes e mail adressini verirmisim ben ne uckagitci ne sehtekarim sana birsey yollayacagim sadece

kullanici_resmi
erkangenc

Oralara katılmak için ne kadar para alıyon pardon ihtiyaç sahiplerine durumu kötü olan ailelere vs vs topluyon ? Bak sana son yazısım gerekenler yapılacaktır..! Sen bu yaşta bu şekilde kolay paraya alışmıssın ama bi cezaya girince anlarsın dışarsının nekadar değerli olduğunu adliyeler senin gibi ÇAKAL larla dolu kolay para kazanmak çok kolay ama para insan yapmaz seni adam yapmaz böle rezil olursun insan için en önemli şey onurdur sen pek anlamazsın ama neyse tüm actığın hesaplar burda ınstgramda gruplarda şahsi msj larda hepsiyle ugrastırcam tüm kişilerine iletcem ÇAKAL lık yapıp tezgah kurup insanların duygularıyla oynatmamaya çalısacam bu şara karsı istediğini diye bilirsin yerim yurdum açık adamsan yerse bunlara karsılık gel karsıma şimdi by by sana.. roni için sölediğin şekilde delilin varaa ekran görüntüsüyle at buraya görelim aynen benim yaptıgım gibi hos kaldırırsın bırqzdan bu yazdıklarını sahte hesaplardan yaptıgın gibi..

kullanici_resmi
canbptyedek

sana instadan yazdım abi af dilemek iin dm kutuna bakar mısın

kullanici_resmi
erkangenc

@roni ahmeterkangenc@hotmail.com

kullanici_resmi
roni

ondan sonra benim gunahsiz oldugumu bana atilan iftira ondan son bida asla ve asla dönmuyicegim bu siteye

kullanici_resmi
erkangenc

@roni geldi okuyorum

8
kullanici_resmi
canbpt Bitcoin

Hayatında grafik bile okumamış adamlar benim fake hesaplarımı açıp insanlara sövüyor. Aklım almıyor? Ne yaptım ben size? Analizleri için 32 saat uyumadığım günler oldu. Bu mu karşılığı? Diyorsunuz ki bilmem mansur yavaş felan sensin. Bak çok açık söylüyorum. Kim küfür etmişse al ss si git onu dava et bak bakalım benmiymişim değil miymişim. Hatta kolayı var. Siber suçlara atın bu kadar basit arkadaş..

kullanici_resmi
erkangenc

Kolay para güzel demi..

kullanici_resmi
erkangenc

Buna benzer bir sürü var çakal sen bu işi yapıyorsun burdan ekmek çıkmayacak sana diğer herkeste bilecek görürsün tezgahçı

kullanici_resmi
fk1976

ya onu bunu bırakında ne olacak bu xrp

kullanici_resmi
erkangenc

Paşam bilmiyormus yaa yazıkkk

kullanici_resmi
eses

aynısını banada dedin dekont resmi gönder ibanda verdin ustelik

kullanici_resmi
canbpt

@erkangenc Kötü birşey mi demişim? Yardım toplamak suç olduğunu sen söyledinde ben paramı topladım? Sen bana suç oldğunu söyledikten beri gruba aldıklarımdan para almadım. Az insan ol

kullanici_resmi
emin1423

@erkangenc erkan seni biliyoruz usta takma sen, analizci ayağına tradingwiew den kopyala yapıştır yapanlar utansın :) insanları aptal yerine koyuyorlar

4
kullanici_resmi
canbpt Bitcoin

@erkangenc Gerizekalı salak. Sen nasıl bir şizofrensin. Beni sözde ifşa ediyor. İnstagramda bitcoin hesabını ben tüm gruplara açıldğı gün paylaştım.İfşaymış gibi birde paylaşıyor. Ve bu erkan beyinsizine inananlar oluyor onlara sinirleniyorum. İlk defa bu sitede bu kadar ağır konuşacağım. Erkan sen açsana bana davanı birader ne boş konuşuyorsun? Ne diye bu insanları gaza getirip üzerime bırakıyorsun? Sen nasıl bir insansın. Ben bu işler için kaç sene çalıştım emek verdim biliyor musun? Sabah birisi çıkmış demiş ki can'ın soyadı özgür mü ne, fatih diye biri yazmıştı tam hatırlamıyorum. Yok dava açtık ismini oradan biliyoruz diyor birde. Hey allahım hey. Sadece gülüyorum..

kullanici_resmi
fk1976

Roniye yetki ver mute veya ban temizlesin ortalığı herkeste ona saldırıyor

kullanici_resmi
erkangenc

@canbpt Sen bekle ÇAKAL milletm dugularını sömürmek nasıl oluyormus götürsün instgramda bagıs toplamın suc oldugunu bilmiyordum die yalvarırıyordun kötü bişey yapmadım ben bilmiyordum diordun hepsini gereken yerlere gıttı sen artık bos konusmayı bırak tüm listenide benle olan tüm yazısmalarını atıyorum sebapçı ÇAKAL her platformda tezgah açmışım bak benım ısmım cısmım belli gel karsıma yerse :)

kullanici_resmi
canbpt

@fk1976 Ben bu siteden ayrıldım. Daha önemli işlerim var. Ama gereknleri yapacağım. Bu siteyi düzeltireceğim. Sende hekesin dediğine inanma..

8
kullanici_resmi
canbpt Bitcoin

Neler olmuş buralarda böyle? Neler yazılmış benim hakkımda böyle şeyler. Allahım sen koru beni bu şizofrenlerden. Aklım almııyor amaçları ne bu insanların? Bu aşağıda ki hesap kesinllikle benimle alakası asla yoktur. 2 Gündür işlerim çok yoğundu. Siteye hiç giremedim. Az önce bi bakim dedim inanamadım gözlerime. Adamın biri benim ağzımdan saçma sapan konuşmuş. 2-3 Göndür hakkımda yazılıp çizilen her şey yalan. Ekip arkadaşlarımızla Bitcoin sitesi kurduğumuz için girmeye fırsatım olmadı. Roni ile hiçbir alakam yoktur. Adama boşuna salayıp durmuşlar, aynı şekilde bana. Tüm gerekenleri yapacağım.3,5 trolün sözüne kimse inanmasın. Sizi bilgilendirmek için girdim siteye. Şu an 2 günlük tüm yazıları inceleyip hakkımda yalan atmış yahut iftira atmış kişilerle ilgileneceğim. Ben 1 senedir bu sitedeyim ve 2 hesap açtım birincisi @btcan idi. 2. si ise @canbpt idi. Bu hesabıda bilgilendirmek için açtım, başka asla bir hesabım olmadı. Fırsatım yok ki grafik çizip analiz vermeye. Birde boş hesaplar açıp insanlara hakaret mi edeceğim? Nasıl mantık bu? Benim adımda millete küfür edenlere dava açabilirsinizi daha da hoşuma gider. Allaha emanet olun..

kullanici_resmi
fk1976

can bence roniye yetki var hesaları mute veya banlamasına

kullanici_resmi
erkangenc

Sen nasıl bi şakasın ya.. he he he can he he yağmurda mı değişik? Senin basına gelcek var ya hadi hayırlısı..

2
✖️

Giriş yapmak için; lütfen aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurup, Giriş butonu'na basın. Eğer daha önce kayıt olmadıysanız lütfen Kayıt butonu'na basıp kayıt işleminizi gerçekleştirin.

E-Posta Adresiniz :
Parolanız :
Üye Ol 👨🏻
Giriş ✅
Şifremi Unuttum
✖️

Kayıt olmak için lütfen aşağıdaki formu küçük harfle ve eksiksiz doldurunuz. Eğer daha önce kayıt olduysanız lütfen Giriş butonu'na basarak giriş yapınız.

E-Posta Adresiniz :
Kullanıcı Adınız :
Parolanız :
Giriş ✅
Üye Ol 👨🏻