Arama:
Kapat

fırat segi

@goldking
435 👍🏻
59 👎🏻
76 Yorum
19 Takip Edilen
61 Takipçi
kullanici_resmi
goldking LINK

50 olsun azdan az çıkış planlıyoruz

0
kullanici_resmi
goldking xkury

Binler üzerini görmeden endeksten kazanç elde edebilmemiz çokta mümkün değil

0
kullanici_resmi
goldking BMELK

Bekledik bekledik hedefimiz 15’ler idi gene kaldık düşüş gelmeye başladı

0
kullanici_resmi
goldking BUCIM

Haftaya 7TL yi zorlar gibi duruyor

0
kullanici_resmi
goldking EUR/TRL

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, üye ülkelerden, üçüncü ülkelerden Schengen bölgesine gelenler için uygulanan seyahat yasağının 15 Haziran'a kadar uzatılması talebinde bulundu.

0
kullanici_resmi
goldking USCF,CFD

105.90'a kadar düştü yine kahve nasıl bir döngü bu böyle?

0
kullanici_resmi
goldking EUR/AUD

Şimdiye kadar hiç fazla kazanç elde edemedim pariteden ve çok sıkıldım. Artık parite 1.90'a gelirse direkt sat vereceğim o kadar bir daha da bulaşmam..

0
kullanici_resmi
goldking SCOP

21'lere gelir mi sizce arkadaşlar?

0
kullanici_resmi
goldking SNZD

Hala sat veremedik hala vay arkadaş...

0
kullanici_resmi
goldking USWHT,CFD

Arka arkaya yine düşüşlerle patlıyor buğday

0
kullanici_resmi
goldking XGLD

Daha da düşsün bu seviyelerden alım yapmak istemiyoruz ytd

9
kullanici_resmi
goldking XGLD

Gram altın yükselişlerini devam ettirirken bizde sattık aldık karımızı. Daha önce de planladığımız gibi 300 ve altın da gelecek olan düşüşler için alım yapacağız ytd asla değildir. İstediğimiz oldu bu durum bakalım zaman bundan sonra ne gösterecek bizlere.

5
kullanici_resmi
goldking EUR/GBP

0.83'ten alan ben halen sat verebilmiş değilim :/

0
kullanici_resmi
goldking XGZIYNET

Ziynet altının bu kadar ataklarla gelmesi bile bizi şaşırtmıştı

0
kullanici_resmi
goldking altin

Ons şuan Doların 6,20’lik gücünü arkasında tutmasına rağmen böyleyse birde Dolar 6,10 okunca yarın ne olur tablo vahim. Arkadaşlar bende kar hırsı ile dün 329 tl aldım, 326 tl satıp düşüşten minimum etkilendim, tekrar 322 alım yapıp 326 tl sattım, zarar kara döndü, yüksek maliyeti olanlar 2020 sonuna kadar terste kalacaktırlar YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

13
kullanici_resmi
goldking AUD/TRL

4.50 ne zaman gelir sizce arkadaşlar var mı bir tahmininiz?

6
kullanici_resmi
goldking XGLD

İki ay önce 317 gram almıştım 298 den al sat yaptım iki aydır param sabit kaldı gram ise 295 kaldı uzun uzun düşündüm şimdi tekrar aldım ama bu sefer dünya üstüme gelse en az 6 veya 1 yıl yol boyunca dünya üstüme gelse bile satmayacağım benimkisi acemilikti sayalım ama bu sayfada çok kafa karıştırıyorlar ve çok vebale giriyorlar yok inecek yok çıkacak hepsi hikaye sizlere de bol kazançlar diliyorum ytd.

2
kullanici_resmi
goldking EOS

Çeyrek ve gramdan son günlerde güzel kazanç elde ettik. Ancak şimdi sıra altcoinlerde. Eos şayet ki 25.4201'i kırıp 30'a yön tutarsa değmeyin keyfimize..

0
kullanici_resmi
goldking ETH

1.700 hedef geçen gün kaçırdık ama elbette gelecek yine

0
kullanici_resmi
goldking altin

Altın fiyatları, koronavirüs salgınının küresel büyümeyi olumsuz etkileyeceği endişeleri ile gelen güvenli liman alımları sonrası yükseldi.. Yıldızlar, koronavirüs salgınının büyünmeye hasar verebileceği ve risk varlıklarını olumsuz etkileyebileceği endişelerinin güvenli liman alımlarını getirmesi ve virüsün daha gevşek para politikalarına yol açabileceği yolundaki beklentiler ile birlikte altın için sıraya girdi. Altın, fiyatların yedi yılın zirvesine çıkması ile birlikte altı ayı aşkın sürenin en büyük haftalık kazancına yöneldi. Tahvil faizlerinin geri çekilmesi ve abd\'de reel faizin negatif bölgede daha da aşağı inmesi ile birlikte, altın destekli borsa fonlarına (etf) rekor girişler oldu ve bu fonlardaki varlıklar tarihinin en yüksek seviyesine çıktı. Rbc capital markets, hazırladığı notta, \"piyasa, koronavirüs salgının etkileri ve bunun ekonomik sonuçları ile ilişkili bir çok yol ile, artan bir şekilde altın için olumlu makro zemine hazırlanıyor\" dedi.. Ytd.

8
✖️

Giriş yapmak için; lütfen aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurup, Giriş butonu'na basın. Eğer daha önce kayıt olmadıysanız lütfen Kayıt butonu'na basıp kayıt işleminizi gerçekleştirin.

E-Posta Adresiniz :
Parolanız :
Üye Ol 👨🏻
Giriş ✅
Şifremi Unuttum
✖️

Kayıt olmak için lütfen aşağıdaki formu küçük harfle ve eksiksiz doldurunuz. Eğer daha önce kayıt olduysanız lütfen Giriş butonu'na basarak giriş yapınız.

E-Posta Adresiniz :
Kullanıcı Adınız :
Parolanız :
Giriş ✅
Üye Ol 👨🏻
ANALİZ
HABER
TAKVİM
ÇEVİRİCİ
SEANSLAR