Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Popüler Aramalar

    En Çok İşlem Yapılan Enstrümanlar

    ?
    EMTİA
    YÖN
    SON
    ALIŞ
    SATIŞ
    %
    +/-
    YÜKSEK
    DÜŞÜK
    DÜN
    ZAMAN
    EUR/USD1.07031.07031.07040.010.00001.071031.069871.070207:59:55
    USD/JPY157.3800157.3700157.40000.000.0000157.65157.29157.380007:59:53
    USD/CHF0.89040.89030.89060.040.00040.89090.88950.890007:59:56
    GBP/USD1.26831.26811.2685-0.02-0.00021.26891.26761.268507:59:55
    AUD/USD0.66030.66020.6605-0.18-0.00120.66180.65980.661507:59:56
    USD/CAD1.37411.37401.37440.070.00091.37451.37261.373207:59:56
    Ham Petrol77.7877.7677.80-0.35-0.2778.1277.778.0507:59:13
    Bakır4.454.454.45-1.00-0.044.54.44734.4907:59:44
    Doğal Gaz2.812.802.81-2.60-0.072.8242.8072.8807:58:42
    Platin959.00958.90959.10-0.26-2.50966.7958.3961.5007:59:56
    Paladyum892.00891.50892.50-0.59-5.25900891.25897.2507:59:46

    Pariteler

    ?
    PARİTELER YÖN SON ALIŞ SATIŞ %
    XAU/AUD3518.84003518.34003519.3500-0.21
    GBP/NOK13.553713.548613.55890.09
    USD/KWD0.30670.30620.30720.00
    CAD/JPY114.5280114.5130114.5450-0.05
    EUR/SAR4.01684.01194.02190.04
    XAG/AUD44.235044.216044.2540-1.01
    AUD/SEK6.94556.94276.9483-0.17
    USD/GHS15.000015.000015.0000-0.27
    USD/SGD1.35261.35241.3528-0.04
    USD/MZN63.680063.680063.7000-0.02
    USD/CRC526.6600514.0000539.3300-0.08

    Emtialar

    ?
    EMTİALAR YÖN SON ALIŞ SATIŞ %
    Benzin 2.3895 2.3883 2.3906 -0.42
    Kalorifer Yakıtı 2.4644 2.463 2.4657 -0.38
    Mısır 447.1 446.6 447.6 -0.31
    Kahve 226.15 225.9 226.4 0.04
    Buğday 601.4 600.4 602.4 -1.71
    Pamuk 71.04 70.89 71.19 -1.52
    Kakao 9719 9698 9740 -3.87
    Soya Fasulyesi 1168.62 1167.75 1169.5 -0.82
    Portakal Suyu 422.45 421.45 423.45 2.71
    Canlı Sığır 186.98 185 187 1.16
    Soya Yağı 43.28 43.27 43.29 -0.87

    EN ÇOK ARTAN/DÜŞEN PARİTELER

    EUR/NZD
    %0.34
    GBP/NZD
    %0.31
    Ons Gümüş
    %-1.15

    Parite Çevirici

    SONUÇ

    GEÇEN HAFTA FOREXDE 1000 TL?

    Enstrüman Fiyat Fark %
    EUR/USD 990.88 -9.12 -0.91
    GBP/USD 997.32 -2.67 -0.27
    ONS 1012.96 12.96 1.3
    HAM PETROL 1031.83 31.83 3.18
    Gündemden ilk senin haberin olsun!
    Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
    Ekonomi hakkındaki son dakika haberlere ulaşım sağlamak için bildirimlere izin verin.
    Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
    Hesabınızı şimdi oluşturun!
    Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.