Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Popüler Aramalar

    En Çok İşlem Yapılan Enstrümanlar

    ?
    EMTİA
    YÖN
    SON
    ALIŞ
    SATIŞ
    %
    +/-
    YÜKSEK
    DÜŞÜK
    DÜN
    ZAMAN
    EUR/USD1.07401.07401.07410.060.00061.076141.070981.073419:05:55
    USD/JPY157.7800157.7700157.80000.040.0700158.23157.51157.710019:05:53
    USD/CHF0.88400.88390.8842-0.62-0.00550.89030.88260.889513:22:59
    GBP/USD1.26981.26971.2700-0.05-0.00061.27211.26681.270419:05:56
    AUD/USD0.66540.66530.66550.640.00420.66570.660.661219:05:55
    USD/CAD1.37161.37151.3718-0.05-0.00071.37571.37081.372319:05:55
    Ham Petrol80.3380.3280.350.770.6180.7479.1779.7219:05:50
    Bakır4.484.484.480.840.034.48654.3764.4419:05:56
    Doğal Gaz2.852.842.852.330.062.8812.7792.7819:05:50
    Platin973.05972.40973.700.222.15981.9962.15970.9019:05:56
    Paladyum886.53885.70887.35-0.70-6.27896.53871.03892.8019:05:43

    Pariteler

    ?
    PARİTELER YÖN SON ALIŞ SATIŞ %
    XAU/AUD3499.45003498.90003500.0100-0.21
    GBP/NOK13.450113.446913.4534-0.71
    USD/KWD0.30660.30610.3071-0.01
    CAD/JPY115.0330115.0230115.04400.08
    EUR/SAR4.02944.02924.02970.05
    XAG/AUD44.222044.204044.2410-0.74
    AUD/SEK6.94786.94486.95080.26
    USD/GHS15.070015.010015.14000.74
    USD/SGD1.35121.35111.3515-0.05
    USD/MZN63.300063.250063.3600-0.60
    USD/CRC525.5400512.5300538.56000.08

    Emtialar

    ?
    EMTİALAR YÖN SON ALIŞ SATIŞ %
    Benzin 2.4734 2.4724 2.4745 1.08
    Kalorifer Yakıtı 2.5071 2.5061 2.5081 0.99
    Mısır 449.9 449.4 450.4 1.56
    Kahve 226.18 225.93 226.43 -0.49
    Buğday 583.88 583.75 584 -1.04
    Pamuk 73.16 73.01 73.31 1.94
    Kakao 9331.5 9324 9339 1.97
    Soya Fasulyesi 1171.62 1171.5 1171.75 1.18
    Portakal Suyu 422.55 421.8 423.3 -0.88
    Canlı Sığır 186.53 186.5 186.63 -0.28
    Soya Yağı 44.52 44.52 44.53 1.81

    EN ÇOK ARTAN/DÜŞEN PARİTELER

    AUD/NZD
    %0.38
    Ons Gümüş
    %-0.27

    Parite Çevirici

    SONUÇ

    GEÇEN HAFTA FOREXDE 1000 TL?

    Enstrüman Fiyat Fark %
    EUR/USD 997.76 -2.24 -0.22
    GBP/USD 997.48 -2.52 -0.25
    ONS 1007.75 7.75 0.78
    HAM PETROL 1026.58 26.58 2.66
    Gündemden ilk senin haberin olsun!
    Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
    Ekonomi hakkındaki son dakika haberlere ulaşım sağlamak için bildirimlere izin verin.
    Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
    Yatırımlarını Yönetirken GCM Yatırım Yanında
    Kişisel Yatırım Temsilcisi, Uzman Yorumları, Piyasa Analizleri