Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Popüler Aramalar

    En Çok İşlem Yapılan Enstrümanlar

    ?
    EMTİA
    YÖN
    SON
    ALIŞ
    SATIŞ
    %
    +/-
    YÜKSEK
    DÜŞÜK
    DÜN
    ZAMAN
    EUR/USD1.08221.08211.08230.000.00001.083981.081191.082123:59:57
    USD/JPY150.5000150.4900150.51000.000.0000150.77150.29150.500023:59:59
    USD/CHF0.88110.88100.88130.120.00110.88190.87810.880023:59:59
    GBP/USD1.26691.26681.26710.060.00081.27011.26481.266123:59:58
    AUD/USD0.65620.65610.65640.110.00070.6580.65490.655523:59:59
    USD/CAD1.35021.35011.35050.130.00181.35171.34591.348423:59:57
    Ham Petrol76.5776.5976.63-2.60-2.0478.3976.3578.6100:59:58
    Bakır3.863.863.86-0.72-0.023.90173.84273.8900:59:56
    Doğal Gaz1.581.581.58-8.66-0.151.7221.5811.7300:59:41
    Platin906.30906.10906.500.090.80911.75893.85905.5000:59:48
    Paladyum974.25973.50975.000.424.05999.53955970.2000:59:55

    Pariteler

    ?
    PARİTELER YÖN SON ALIŞ SATIŞ %
    XAU/AUD3103.36003102.92003103.81000.48
    GBP/NOK13.344813.342313.34740.29
    USD/KWD0.30770.30720.30820.01
    CAD/JPY111.4610111.4490111.4730-0.15
    EUR/SAR4.05844.05814.05880.00
    XAG/AUD34.983034.969034.99800.80
    AUD/SEK6.77116.76696.7753-0.02
    USD/GHS12.540012.530012.57000.00
    USD/SGD1.34291.34271.3432-0.01
    USD/MZN63.500063.350063.65000.00
    USD/CRC514.6400509.0800520.2100-0.06

    Emtialar

    ?
    EMTİALAR YÖN SON ALIŞ SATIŞ %
    Benzin 2.2746 2.2736 2.2756 -2.57
    Kalorifer Yakıtı 2.6931 2.6916 2.6946 -2.14
    Mısır 399.75 0 0 -1.54
    Kahve 179.85 179.6 180.1 -1.8
    Buğday 573.5 0 0 -1.63
    Pamuk 93.38 93.23 93.53 -1.14
    Kakao 6343.5 6339 6348 8.25
    Soya Fasulyesi 1135.75 0 0 -0.98
    Portakal Suyu 380.27 379.45 381.1 3.05
    Canlı Sığır 185.12 184 186.77 0.89
    Soya Yağı 44.02 0 0 -0.43

    EN ÇOK ARTAN/DÜŞEN PARİTELER

    Parite Çevirici

    SONUÇ

    GEÇEN HAFTA FOREXDE 1000 TL?

    Enstrüman Fiyat Fark %
    EUR/USD 1004.24 4.24 0.42
    GBP/USD 1005.47 5.47 0.55
    ONS 1012.16 12.16 1.22
    HAM PETROL 967.77 -32.23 -3.22
    Gündemden ilk senin haberin olsun!
    Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
    Ekonomi hakkındaki son dakika haberlere ulaşım sağlamak için bildirimlere izin verin.
    Sponsorlu | 2023/4Ç Kar/Zarar %36.13/63.87%
    Yatırımlarını Yönetirken GCM Yatırım Yanında
    Kişisel Yatırım Temsilcisi, Uzman Yorumları, Piyasa Analizleri