Skip to main content

Kripto Para Piyasaları

CANLI DATA    
Bitcoin (USD)
ALIŞ
4035.9
SATIŞ
4036.9
DEĞİŞİM
%0.2956
GÜNCELLEME
14:30:00
Genel Bakış

Kripto Coin Fiyatları

CoinFiyat(USD)Piyasa Büyüklüğü
Bitcoin3647.5627863,991,838,472
Ethereum131.1171913,754,180,275
XRP0.3014712,423,284,004
Litecoin43.671342,642,713,382
EOS2.840002,573,742,634
Bitcoin Cash122.727242,163,362,211
TRON0.023711,581,198,413
Stellar0.079071,516,220,326
Binance Coin9.111411,286,308,335
Cardano0.041081,065,198,530
Monero47.71350801,573,485
Dash79.43774686,062,348
NEO8.30381539,747,911
Ethereum Classic4.13646448,196,087
Zcash51.20625302,948,669
Waves2.60787260,787,642
Dogecoin0.00198234,708,146
Bitcoin Gold10.33966180,054,217
Qtum1.95487174,499,154
Lisk1.22282140,255,193
Nano0.85418113,818,110
BitShares0.04166112,181,478
DigiByte0.00900103,053,435
Steem0.32006100,895,356
Siacoin0.0023291,751,467
Verge0.0059790,600,539
Stratis0.8680286,122,153
Waltonchain1.0062641,256,854
MonaCoin0.5108633,578,937

Kripto Coin Yorumları

Üye Ol
Gönder
preview image
kullanici_resmi
Firat (ziyaretçi)

En sonunda beklediğimize değdi. Bitcoin ve diğer altcoinlerin birçoğunda yükseliş seyirleri başladı. Bu yükselişler yaklaşık bir haftadır devam ediyor. Eğer böyle devam ederse kazançlar yükselecek.

Cevapla 0
byevren

Bitcoin ve altcoinler arasında an itibariyle düşüşler yaşanıyor.

Cevapla 0
liderr

Bitcoin rekora giderse altcoinlerde onu takip ederler diye düşünüyorum.

Cevapla 0
badefx

Bitcoin ve altcoinler arası fiyatların yükseleceği yönünde beklentilerim var.

Cevapla 0
kullanici_resmi
mustafa (ziyaretçi)

www.paykrip.com sıfır komisyon takip edin

Cevapla 0
kullanici_resmi
ziyaretçi

Tyrkiyede simitci bile bitcoin litrcoin almis yedirirlermi sizce bu saatten sonra

Cevapla 0
kullanici_resmi
EFE (ziyaretçi)

3.600BTC İCİN.ALIM YAPIN

Cevapla 1
kullanici_resmi
EFE (ziyaretçi)

XLM.0.58 ALIM İCİN SÜPER

Cevapla 0
kullanici_resmi
ziyaretçi

burda kimler var

Cevapla 0
kullanici_resmi
ziyaretçi

ben haftalarca bu işteyim az kazandım ama hic kaybetmedim

Cevapla 0
Daha Fazla Yorum Yükleniyor..









Türk Lirası
Bitcoin
Ethereum
Ekonomi Haberleri
Paratic
Investing
Bigpara
UzmanCoin
Paratic.com / RSS Interaktive

RSS Interactive Ltd. Şti. bünyesindeki Paratic.com web sitesinde yer alan hiçbir bilginin, verinin ve haberin doğruluğu ile yeterliliği garanti edilmemektedir. Hatalı ve eksik bilgi ile güncellenme gibi konulardan doğabilecek zararlardan, RSS Interactive Ltd. Şti ve Paratic.com sorumlu değildir. Sitede yayınlanan bilgiler, hiçbir şekil ve surette ön ihbara/ihtara gerek duyulmadan değiştirilebilir/yayından kaldırılabilir.

Finans Portalı olarak hazırlanmış olan bu site kapsamında yer alan bilgi ve verilere istinaden her türlü özel/tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, elde edilecek sonuçlar ve oluşabilecek riskler, kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette, namı ne olursa olsun her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin, burada yer alan bilgi ve verilerden doğrudan veya dolaylı olarak karşılaşabileceği risklerden, RSS Interactive Ltd. Şti. ve Paratic.com sorumlu tutulamaz.

Paratic web sitesi içerisinde yer alan herhangi bilgi, veri ve istatistiki değer, herhangi bir yatırım aracını tavsiye eder anlamına gelmemektedir. Ayrıca bir tercih ve temsil amacı/yetkisi de taşımamaktadır.

RSS Interactive Ltd. Şti., Paratic.com sitesi ile Piyasa subdomaini üstünden yapılan ve zarar doğurabilecek her türlü haberleşmeyi, yayını, bilgi aktarımını istediği zaman kesme hakkını elinde tutar. Aynı zamanda gereken koşullar oluştuğu takdirde üye mesajlarını silme, üyeyi servisten men etme, üyeliğine son verme hakkına da sahiptir.

Paratic kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı; bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik gibi eserlerin mülkiyetine ve telif haklarına sahiptir.

Paratic Piyasalar, ileride doğabilecek teknik zaruretler ve mevzuat uyumu amacıyla üyelere haber vermeksizin üye sözleşmenin uygulamasında değişiklik yapabilir. Sözleşmenin mevcut maddelerinde değişikliğe gidebilir, iptal edebilir ve yeni maddeler ekleyebilir.

Canlı piyasa verileri, Foreks Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sağlanmaktadır. Döviz, Altın, Emtia ve Ekonomik Takvim verileri, eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanmasını istediği uyarı.

Burada yer alan yayın, bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi v.b. çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunan katılımcıların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
E-Posta :

Parola :

Üye Ol
Giriş

Ad, Soyad :
E-Posta :
Kullanıcı Adı :

Parola :

Giriş
Gönder