Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
İNDİR
Enstrüman
Kullanıcı
Popüler Aramalar

EN ÇOK İŞLEM GÖREN HİSSELER

?
Hisse Fiyat Fark (%) Hacim(TL)
ISGYO 6,36 -4,36 2,217,634,675
THYAO 68,80 0,29 1,820,132,978
SASA 68,20 3,57 1,513,938,689
ALARK 58,00 3,02 1,390,519,664
VESTL 39,38 4,40 1,259,674,929
ASELS 29,38 -1,74 1,023,502,839
ODAS 6,20 4,38 957,508,144
TUPRS 292,10 -1,15 896,376,705
HEKTS 56,95 2,98 836,213,069
YKBNK 7,06 0,43 749,273,901

EN ÇOK ARTAN HİSSELER

?
Hisse Fiyat Fark (%) Saat
BFREN 1529,40 10,00 14:43:59
EKIZ 14,45 9,97 14:00:00
ARASE 144,60 9,96 14:44:26
ZOREN 3,57 9,85 14:46:06
CANTE 128,60 8,52 14:46:05
BERA 19,61 8,34 14:46:05
SELGD 6,51 8,14 14:46:04
ROYAL 5,18 7,92 14:00:10
UTPYA 24,72 7,76 14:00:10
AKSEN 36,50 7,35 14:46:08

EN ÇOK DÜŞEN HİSSELER

?
Hisse Fiyat Fark (%) Saat
CASA 118,70 -9,94 14:00:00
PENTA 386,60 -5,59 14:45:59
AGYO 5,94 -4,96 14:46:08
ELITE 25,74 -4,60 14:46:05
ISGYO 6,36 -4,36 14:46:08
SELVA 8,78 -3,30 14:46:02
MZHLD 69,30 -3,14 14:46:02
ARMDA 132,00 -3,01 14:45:08
DESA 27,12 -2,93 14:45:23
MTRYO 2,00 -2,91 14:45:34
Sponsorlu
RİSKSİZ YATIRIM YAPIN
100.000 TL Sanal paranız hazır! Kaybetme riskiniz olmadan hisse senedi alıp satarak para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz! BEDAVA eğitime katılmak için tıklayın.
ÜCRETSİZ DENEMEYE BAŞLA

Hisse Senetleri

?
Seçiniz :
Hisse Alış Satış % Hacim-TL
AKBNK11,2711,280,09630,650,322
ARCLK67,8567,90-1,2482,659,395
ASELS29,5429,56-1,201,082,045,885
BIMAS115,10115,20-1,46240,300,834
DOHOL4,764,772,14311,046,561
EKGYO3,843,850,79738,201,940
EREGL28,8228,84-0,07527,996,948
GARAN19,0419,051,33601,869,371
HALKB6,976,98-0,14280,922,595
ISCTR7,487,49-0,40510,453,478
KCHOL45,2445,28-0,26543,214,090
KOZAA26,6426,660,45185,421,926
KOZAL181,90182,000,06339,293,194
KRDMD12,0212,03-0,58264,099,821
PETKM12,3012,313,97464,804,063
PGSUS234,20234,30-1,22211,012,111
SAHOL25,5425,560,08424,116,848
SISE25,3825,40-1,17546,713,579
TAVHL62,4562,500,16158,945,147
TCELL19,7719,77-1,59419,817,429
THYAO68,7568,800,291,839,266,213
TKFEN29,5429,56-1,60219,748,723
TOASO91,3591,40-2,25453,741,231
TSKB2,442,45-2,39341,962,013
TTKOM10,7510,780,00206,260,536
TUPRS292,20292,30-1,08911,898,163
VAKBN7,017,02-0,43232,826,460
YKBNK7,077,080,71759,351,263
Giriş Yap
Üye Ol
Şifremi Unuttum
Gündemden ilk senin haberin olsun!
Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Ekonomi hakkındaki son dakika haberlere ulaşım sağlamak için bildirimlere izin verin.