Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
İNDİR
Enstrüman
Kullanıcı
Popüler Aramalar

EN ÇOK İŞLEM GÖREN HİSSELER

?
Hisse Fiyat Fark (%) Hacim(TL)
THYAO 70,60 2,92 3,439,050,750
SASA 68,20 3,57 2,632,502,744
ISGYO 6,12 -7,97 2,620,754,205
ASELS 29,30 -2,01 1,886,650,163
ALARK 58,75 4,35 1,737,820,434
VESTL 40,00 6,04 1,706,832,756
GARAN 19,43 3,35 1,672,260,901
AKBNK 11,29 0,27 1,589,204,628
YKBNK 7,07 0,57 1,580,381,221
EKGYO 3,87 1,31 1,553,347,174

EN ÇOK ARTAN HİSSELER

?
Hisse Fiyat Fark (%) Saat
CONSE 4,51 10,00 18:19:01
ESEN 45,54 10,00 18:19:02
BERA 19,91 10,00 18:19:01
EKIZ 14,45 9,97 18:19:03
ARASE 144,60 9,96 18:19:00
EMNIS 47,28 9,95 18:19:03
SMRTG 65,20 9,95 18:19:02
KMPUR 58,15 9,92 18:19:00
ZOREN 3,57 9,85 18:19:03
CANTE 130,00 9,70 18:19:01

EN ÇOK DÜŞEN HİSSELER

?
Hisse Fiyat Fark (%) Saat
KZBGY 19,23 -9,97 18:19:01
CASA 118,70 -9,94 18:19:03
ISGYO 6,12 -7,97 18:19:03
ENSRI 19,10 -6,74 18:19:02
DOGUB 7,80 -5,80 18:19:03
ELITE 25,62 -5,04 18:19:02
AGYO 6,00 -4,00 18:19:00
MERKO 5,88 -3,45 18:19:01
AVTUR 2,62 -3,32 18:19:03
KLSYN 3,37 -3,16 18:19:00
Sponsorlu
RİSKSİZ YATIRIM YAPIN
100.000 TL Sanal paranız hazır! Kaybetme riskiniz olmadan hisse senedi alıp satarak para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz! BEDAVA eğitime katılmak için tıklayın.
ÜCRETSİZ DENEMEYE BAŞLA

Hisse Senetleri

?
Seçiniz :
Hisse Alış Satış % Hacim-TL
AKBNK11,2811,290,271,589,204,628
ARCLK67,2067,60-2,18180,743,661
ASELS29,3029,32-2,011,886,650,163
BIMAS115,40115,70-0,94543,267,668
DOHOL4,814,822,78450,424,981
EKGYO3,873,881,311,553,347,174
EREGL28,9628,980,42903,532,682
GARAN19,4319,443,351,672,260,901
HALKB6,976,98-0,14639,855,898
ISCTR7,527,530,001,293,663,441
KCHOL45,3645,400,041,088,650,402
KOZAA26,4826,50-0,15322,572,967
KOZAL182,70182,800,50558,766,100
KRDMD11,9511,96-1,16597,622,315
PETKM12,4012,434,73878,431,900
PGSUS238,20238,400,42367,811,846
SAHOL25,7825,800,941,003,365,951
SISE25,4225,44-1,091,103,088,588
TAVHL62,9563,000,88268,711,928
TCELL19,8119,82-1,39741,466,536
THYAO70,6070,652,923,439,050,750
TKFEN29,4429,48-2,00356,411,240
TOASO91,2091,50-2,09901,133,474
TSKB2,452,46-2,39497,237,732
TTKOM10,8210,830,56431,529,900
TUPRS289,60289,80-2,001,487,959,975
VAKBN6,936,94-1,56527,945,222
YKBNK7,077,080,571,580,381,221
Giriş Yap
Üye Ol
Şifremi Unuttum
Gündemden ilk senin haberin olsun!
Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Ekonomi hakkındaki son dakika haberlere ulaşım sağlamak için bildirimlere izin verin.