DÖVİZ ALTIN FOREX PARİTE EMTİA BORSA KRİPTO
100.000 TL Sanal Para ile Risk Almadan
Deneyim Kazanmak İçin BURAYI TIKLAYIN
Ücretsiz VİOP Deneme Hesabı

DÖVİZ KURLARI

Dolar
Euro
Sterlin
ALIŞ
5.8924
SATIŞ
5.8933
DEĞİŞİM
%0.1444
ZAMAN
13:16:01

ALTIN FİYATLARI

Gram
ONS
Çeyrek
ALIŞ
281.196
SATIŞ
281.238
DEĞİŞİM
%-0.2422
ZAMAN
13:01:01

MAJÖR PARİTELER

EUR/USD
USD/JPY
AUD/USD
ALIŞ
1.11238
SATIŞ
1.11247
DEĞİŞİM
%0.4741
ZAMAN
13:16:01

EMTİALAR

Ham Petrol
Pamuk
Doğal Gaz
ALIŞ
53.28
SATIŞ
53.31
DEĞİŞİM
%-0.1124
ZAMAN
13:01:00

POPÜLER HİSSE SENETLERİ

BIST 100 94.429,96
% 0.31
KOD Hisse Senedi Alış Satış Son %
TCELLTurkcell11.9611.9711.96-0.58
THYAOTürk Hava Yolları10.8810.8910.891.4
TUPRSTüpraş118.20118.30118.30-0.25
PETKMPetkim3.373.383.370
TTKOMTürk Telekom5.215.225.21-0.57
ARCLKArçelik17.5317.5417.541.98
MGROSMigros19.1419.1519.120.63
ASELSAselsan16.9516.9616.960.53
EREGLEreğli Demir Çelik6.626.636.62-0.75
HALKBHalkbank5.125.135.13-0.97

KRİPTO COİNLER

Bitcoin
Ethereum
ALIŞ
8079.27
SATIŞ
8084.32
DEĞİŞİM
%1.1276
ZAMAN
13:16:01

Seanslar

Forex PiyasalarıAçılış - Kapanış
AVUSTRALYA (SYDNEY)00:00 - 09:00
JAPONYA (TOKYO)01:00 - 10:00
ALMANYA (FRANKFURT)10:00 - 18:30
İNGİLTERE (LONDRA)10:00 - 19:00
AMERİKA (NEW YORK)15:30 - 00:00
Ülke - Borsa Açılış - Kapanış
Türkiye (BIST) 09:40 - 18:00
Avusturya (VIE) 09:55 - 18:30
Hollanda (AMS) 10:00 - 18:30
Danimarka (CSE) 10:00 - 17:55
Almanya (FSE) 10:00 - 18:30
Finlandiya (HSE) 10:00 - 18:25
Portekiz (LISB) 10:00 - 18:30
İngiltere (LSE) 10:00 - 18:30
Norveç (OSE) 10:00 - 17:20
Fransa (PAR) 10:00 - 18:30
İsviçre (SWX) 10:00 - 18:20
İspanya (BME) 10:00 - 18:30
İngiltere (LSE-INTL) 11:00 - 18:30
Belçika (BRU) 11:00 - 19:30
İtalya (MIL) 11:00 - 19:30
İspanya (SIBE) 11:00 - 19:30
İsveç (SSE) 11:00 - 19:30
Amerika (NASDAQ NM) 15:00 - 24:00
Amerika (AMEX) 17:30 - 24:00
Kanada (TSE) 17:30 - 24:00
Amerika (NASDAQ CM) 17:30 - 24:00
Amerika (NYSE) 17:30 - 24:00